Logowanie | Rejestracja

O nas

Jesteśmy rodziną z trójką dzieci, wielkimi psami i dwoma kotami. Choć nasze życie było związane z miastem to w sercach od zawsze tkwiła tęsknota za naturą. Dlatego w którymś momencie naszego życia zdecydowaliśmy się na radykalna zmianę. Porzuciliśmy miasto, etaty i dotychczasowe życie i zamieszkaliśmy na wsi w bliskości lasu. Nasze dzieci uczymy w trybie edukacji domowej wychowując je w empatii i szacunku. Czerpiąc z naszej wiedzy, doświadczeń i wielu szkoleń oferujemy Wam leśne wyprawy dla rodzin, dla dzieci, dla zaawansowanych piechurów, a także wyprawy survivalowe. Orgnizujemy wydarzenia, które na długo pozostaną w Waszych wspomnieniach. W naszej pracy kierujemy się głównie szacunkiem, empatią i otwarciem na Wasze potrzeby

 To z nami spenetrujecie bagna, nauczycie się strugac nóż z drewna, dowiecie się jak nie zgubić się w lesie, albo o czym informuje nas kałuża (poza tym, że padał deszcz). Przeżyjecie z nami przygodę, która rozbudzi w Was potrzebę bliskości natury. A do tego porozmawiacie o świadomym budowaniu relacji i doświadczycie całkowitej akceptacji.
W naszych lasach można spotkać łosie, jelenie, sarny, dziki, bobry, zające, bieliki, myszołowy i wiele innych...a my pokażemy Wam jak rozpoznać ich obecność i jak szanować ich autonomię. Prowadzący wyprawy Rafał jest Trenerem Etyki Outdoorowej, po szkoleniach z jednostkami specjalnymi. A przede wszystkim jest pasjonatem lasu, praktykiem survivalu i bushcraftu.